Burmistrz osiąga ofertę z Nashville SC, aby przenieść się przed Stadium DeMolition

Burmistrz Nashville John Cooper, a także główny właściciel klubu piłkarskiego Nashville John R. Ingram ujawnił dziś rano, że osiągnęli kontrakt na zmianę na temat przyszłego stadionu piłkarskiego Do opracowania na terenie targów Nashville.

Zgodnie z poprawioną umową zespół zgodził się sfinansować 100 procent budynku stadionu z dolarami osobistymi z inwestycjami pieniężnymi, płatnościami leasingu stadionu, a także dochodami wyprodukowanymi na stadionie przez gości wydarzeń. Obchody zgodziły się na stwierdzenie zasad, w tym otwarty obszar między stadionem piłki nożnej, a także historyczną żaleką. Metro zgodziło się natychmiast rozpocząć proces rozbiórki.

Zmieniona oferta eliminuje podatnik, a także troskę o plan budżetowy dla budowania stadionu, zachowując jednocześnie pierwszą umowę o świadczenia z sąsiedztwa w Tennessee.

Główny właściciel Nashville SC, John Ingram, powiedział:

Cieszymy się, że idziemy naprzód z konstrukcją stadionu. Inwestycja, którą dokonujemy, jest nie tylko dla naszego zespołu piłkarskiego, ale jest to inwestycja w przyszłość Nashville, a także na tereny targowe.

Burmistrz Cooper powiedział:

Tak się cieszę, że osiągnęliśmy znacznie lepszą ofertę dla Nashville. Jestem wdzięczny Nashville Soccer Holdings, a także Johnowi Ingramowi za zrozumienie rzeczywistości pieniężnych w naszym mieście, a także zgadzam się na zapłacenie dodatkowych kosztów. Ta oferta oszczędza pieniądze podatników, a także oferuje znacznie lepszy plan witryny dla targów. Dzisiaj jest interesujący krok do sportu w Nashville, a także jestem przygotowany na pierwszą grę w Nashville Urawa Red Diamonds Koszulka SC 29 lutego.

Zmieniona oferta stadionu polega na przestrzeganiu elementów:

Zespół zapłaci za obiekty w natychmiastowej okolicy stadionu szacowanego na 19 milionów dolarów.

Zespół zakłada odpowiedzialność Metro za zapłacenie aż 35 milionów dolarów na płatności leasingowe.

Zespół zgodził się na ogólne oświadczenie o zasadach działki 8c w 10-hektarowym rozwoju mieszanego zastosowania w celu uwzględnienia otwartego placu, który może zaspokoić potrzeby operacyjne kilku zastosowań targowych.

Metro zezwoliło na rozpoczęcie umowy rozbiórkowej, a także natychmiast kontynuuje proces rozbiórki.

Ingram dodał:

Kierując się przyjemnością fanów podczas otwarcia Nashville SC, a także cytatem miasta, Reprezentacja Japonii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka aby zorganizować Mistrzostwa Świata FIFA 2026, nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani perspektywą piłki nożnej w Nashville.

Wcześniej w tym tygodniu Nashville SC wprowadził program członków biletu pierwszego sezonu na inauguracyjny sezon klubu w Major League Soccer, pierwszych członków założycieli MLS MLS. Ta dzielnica wyboru Borussia Monchengladbach Koszulka będzie mogła zachwycić korzyści na całe życie, ponieważ członkowie biletu sezonu Nashville SC, a także będą wiecznie wyryte w historii z ich nazwiskami na nowym stadionie Nashville SC.

Zdjęcia, uprzejmość: Nashville SC

Źródło: nashvillesc.com

#Soccer #Mls #stadium

#SportsvenueBiz

#SportSvenUeBusiness – wiodąca na świecie platforma dla wiadomości, poglądów i rozwoju branż

Udostępnij ten artykuł

Leave a Reply

Your email address will not be published.