USA Cricket wybiera grupę, aby zainwestować w T20 Expert League

USA Cricket wybrał amerykańskie przedsiębiorstwa krykieta, aby pomóc w ustanowieniu najwyższego poziomu eksperta T20 Cricket League w Stanach Zjednoczonych do 2021 r. Wybór oznacza znaczny postęp w wielostopniowym egzaminacji Proces, który rozpoczął się w zeszłym roku od ofert ofertowych w celu opracowania amerykańskiej ligi eksperckiej w krótszej, wybitnej wersji Sportu T20. Oczekuje się, że umowa z ACE spowoduje znacznie ponad 1 miliard dolarów inwestycji w rozwój krykieta w CF Monterrey Koszulka Stanach Zjednoczonych.

Ace jest wspierany przez Sameer Mehta, a także Vijay Srinivasan, założycieli Willow TV, największego nadawcy krykieta w Ameryce Północnej, a także Satyan Gajwani, a także Vineet Jain, główne grupy Times of India Group, Indii . Propozycja grupy obejmuje obiekty, a Stade Rennais FC Koszulka także dystrybucję transmisji.

„USA Cricket jest zachwycony współpracą z ACE, aby wprowadzić ekspercką ligę krykieta w Stanach Zjednoczonych, a także podziękowam zarządowi za ich trudną pracę, a także przemyślane rozważania w całym tym procesie”, stwierdził Paraag Marathe, prezes zarządu USA w USA a Brighton & Hove Albion FC Koszulka także prezes 49ers Service Operations, a także wiceprezes wykonawczy ds. Operacji piłkarskich w San Francisco 49ers. „Vijay, sameer, satyan i Vineet dostarczyły szczegółową wizję rozwoju krykieta w USA na wszystkich poziomach, a także jesteśmy pozytywni, wyprodukują światowej klasy ligę T20 w Ameryce. Jest to przełomowy moment dla krykieta w Stanach Zjednoczonych, a także patrzymy na długotrwałe, udane partnerstwo. ”

Oczekuje się, że nowa liga wprowadzi w 2021 r. Ace będzie również pracował nad ustanowieniem boisk do krykieta, a także udogodnień pomocniczych w wielu lokalizacjach w USA. Organizacja również zapewni wsparcie dla mężczyzn, jak i kobiet wśród kobiet w USA Cricket.

„Cricket ma drugą co do wielkości publiczność na świecie, a także nie ma już istnienia na największym rynku sportowym”, stwierdził Gajwani. „Chcemy ustanowić trwałą organizację, która przynosi USA przyjemność, a także entuzjazm krykieta, z przyjemnością z przyjemnością będzie miliardy ludzi na całym świecie. Prawdziwy oddalony rozwój każdego rodzaju sportu zajmuje dziesięciolecia, a także jesteśmy zachwyceni, a także dedykowani do odgrywania funkcji w tworzeniu światowej klasy krykieta w Ameryce. ”

Więcej szczegółów na temat planów ligi ma się wydać zgodnie z światowymi Pucharami Świata w Krykiecie Cricket Council w lipcu. Umowa jest obecnym postępem dla USA Cricket, niedawno opracowanego i uznanego krajowego organu zarządzającego sportu w Stanach Zjednoczonych. USA Cricket z siedzibą w Colorado Springs otrzymał oficjalne uznanie od ICC w styczniu.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.