Podcast tenisowy: wytrzymałość emocjonalna ze Steve’em Moore

Przezwyciężanie barier w grze mentalnej

W tym tygodniu podcast tenis psychologii Osiemdziesiąt jeden, mentalna gra w tenisa, dr Patrick Cohn, przeprowadza wywiady z Jeffem Moore’em.

Podczas swojego 23 -letniego zawodu na University of Texas drużyny tenisowe Jeffa Longhorn wygrały 2 mistrzostwa NCAA, pojawiły się w 2 finałach NCAA, awansowały do finałowej czterech 3 razy, osiągnęły elitarne osiem razy 3 razy, a także wygrały 18 tytułów seminaryjnych.

Jeff Moore, a także dr Cohn mówią o psychicznej dynamice praktyki, wytrzymałości emocjonalnej, a także dokładnie o tym, jak stylizować metodę fizycznego, psychicznego, a także stresu emocjonalnego. Ta metoda sportowcy wytwarzają pozytywne przeniesienie z metody do rywalizacji.

Posłuchaj podcastu Tennis Psychology w tym miesiącu, aby dokładnie odkryć, jak poprawić swoje wyniki w sporcie, a także inne bariery gier mentalnych, które ograniczają twoje wyniki.

Pobierz całkowicie bezpłatny raport psychologii tenisowej, aby zwiększyć sposób myślenia tenisa między punktami.

Szybko poprawiaj swoją wytrzymałość psychiczną dla tenisa dzięki nowemu programowi audio Dr Cohn TENIS

Subskrybuj podcast tenis psychologii w iTunes!

Naucz się sprawdzonych technik gry mentalnej, aby wykonać swoje najlepsze na boisku!

Czy ty (lub twoi gracze) występujesz tak samo, jak Club Tijuana Koszulka Twoja zdolność w konkurencji?

Czy przynosisz swoje najlepsze, a także wiele pozytywnych meczów?

Wydane tenisistów odkryli dokładnie, jak realizować z najwyższym FC Tokyo Koszulka zaufaniem do turniejów.

Jeśli jesteś przygotowany do zwiększenia wytrzymałości psychicznej, a także z najwyższym zaufaniem do meczów, zaufanie do tenisa: wytrzymałość psychiczna dla zawodników może ci to pomóc!

Użyj zaufania do tenisa, aby pomóc zwiększyć wytrzymałość psychiczną w tenisa, a także znaleźć potężne, a także sprawdzone techniki gry mentalnej, które pomogły eksperci sportowcom wygrać!

Zaufanie tenisowe: wytrzymałość psychiczna dla zawodników zawodowych

Co mówią klienci mentalni?
„Jesteśmy pod wrażeniem, jak bardzo program„ pozytywnego sportowca ”pomagał mojej siostrzenicy w jej najlepszym tenisie podczas meczów. Właściwie dotarła do najdalszej rundy konkursu (półfinałów) po ukończeniu CDS/Skoroszytu. Zrobimy wszystkie pięć w serii. ”
~ Jason Bourguignon, wujek

Pobierz nasz całkowicie bezpłatny raport psychologii tenisowej!

Dowiedz się, czy popełniasz jeden lub znacznie więcej z tych „kosztownych” błędów w grze mentalnej podczas meczów!

Pobierz nasz całkowicie bezpłatny raport psychologii tenisowej:

Sześć niewymuszonych błędów „gry mentalnej” tenisarzy popełniają między punktami

Odkryjesz:

Jak twój umysł może być twoim najlepszym lub najgorszym posiadaniem na boisku.

Jeśli skutecznie wykorzystujesz swój umysł między punktami.

Jedna technika, która może pomóc Ci odpuścić ostatnią kwestię.

Najlepsze umiejętności gry mentalne, które wymagają opanowania, aby zwiększyć swoją pewność siebie, a także wydajność między punktami.

Kliknij tutaj, aby pobrać swój całkowicie bezpłatny raport dzisiaj: sześć niewymuszonych błędów „mentalnej gry” tenisarzy wykonują między punktami

Co mówią tenisownicy?
“Dr. Cohn, jednym z moich celów jest ostatecznie bycie trenerem światowej klasy, jest kilku trenerów od USA, którzy wpłynęli na mnie najczęściej drewnianym, dziecięcym Shula, a także Pat Riley. Po współpracy z tobą wymieniam również twoje imię wśród najwybitniejszych trenerów w mojej dziedzinie! ”
~ Franz

Zwiększ swoją pewność siebie, a także skup się na profesjonalnym coachingu gier mentalnych!

Mistrz trener Manchester City Koszulka gier mentalnych, dr Patrick Cohn, może pomóc ci pokonać problemy z gier mentalnych z osobistym coachingiem.

Możesz współpracować z samym Dr. Patrickiem Cohnem w Orlando na Florydzie lub przez Skype, Facetime lub Telefon. Zadzwoń do telefoniczny TOLL całkowicie za darmo pod numer 888-742-7225 lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat różnych programów coachingowych, które oferujemy!

Co mówią nasi mentalne trenerzy?
„Maggie miała taki fantastyczny weekend. Jak zawsze, po tym, jak z tobą pracuje, wydaje się o wiele bardziej ugruntowana i skupiona. Mniej prawdopodobne jest, że rozgląda się i rozprasza podczas meczu. Jest znacznie bardziej skupiona na jednym punkcie na raz. Ponadto, jako rodzic, odkryłem, że motywowałem jej cele procesowe, a także nie wyniki. W rezultacie grała dobrze, a także wygrała swój pierwszy mecz debla, denerwując rozstawioną drużynę w naprawdę bliskim meczu! ”
~ Katherine Johnson Cannata, matka Maggie

Leave a Reply

Your email address will not be published.