LCC Awards umowa o wartości 241 mln USD na budowę New Lexington Convention Center

Na miesięcznym posiedzeniu zarząd Lexington Center Corporation (LCC) głosował jednogłośnie w celu przyznania Messer Construction Company umowy na budowę nowego i poszerzonego Lexington Centrum kongresowe.

Zwycięska oferta umowy Messer Construction Company, zalecana przez Komitet Projektu Expansion Center Convention, będzie nienaruszony oryginalny projekt i wizja projektu 2014. Propozycje ofert otrzymano od trzech generalnych wykonawców i zostały otwarte 12 czerwca 2018 r.

Umowa obejmuje: wszystkie nowe koszty budowy, rozbiórkę mostu Jefferson Street, w tym North Butament, nowe brytyjskie kluby hotelarskie, nowe tylne siedzenia z krzesła z górnej części areny i nowe konstrukcje parkingowe pojazdów. Trzyletni projekt budowlany ma się rozpocząć od publicznego przełomu w połowie lipca 2018 r. I zostanie ukończony w listopadzie 2021 r. Projekt zostanie opracowany w fazach, aby umożliwić Rupp Arena i znaczną część istniejącego centrum kongresowego pozostanie w trakcie działania w trakcie pracy w trakcie pracy budowa.

Oryginalny projekt LEXINGTON CONDER Center 2014, upoważniony w grudniu 2016 r., Został opracowany przez NBBJ Designers of Los Angeles, Kalifornia, i EOP Architekci Lexington. Dzięki dramatycznemu, wypełnionemu światłu, architektonicznej oświadczeniu, nowe poszerzone centrum kongresowe Lexington będzie obejmować 100 800 m2 kwoty hali wystawienniczej, 25 185 m2 sali balowej, 30 270 m2 elastycznych przestrzeni spotkań i 110 234 m2 powierzchni przedfunkcyjnej i krążenia.

Po spotkaniu w tym tygodniu przewodniczący LCC Craig Turner powiedział:

Dzisiaj jest bardzo zadowolonym zakończeniem i ekscytującym nowym początkiem projektu, który zmieni życie w centrum Lexington. Istnieje wiele osób, które mogą podziękować za ich zaangażowanie i niezachwiane wsparcie tego projektu. Dziękujemy burmistrza Jimowi Grayowi za Reprezentacja Meksyku w piłce nożnej mężczyzn Koszulka pierwszy zaproponowanie projektu w 2011 roku i byłym przewodniczącym LCC Brent Rice, który go kierował. Nasza wdzięczność rozciąga się na gubernatora Bevina i sekretarza Landrum za wsparcie finansowe Wspólnoty Narodów. Specjalne podziękowania dla radnych Farmer i Kevina Stinnett, którzy byli wspaniałymi zwolennikami tego projektu i Radzie Miasta Lfucg za oferowanie wsparcia finansowego. Dziękujemy również Visitlex za jej wkład finansowy. Dziękujemy University of Kentucky za jego zaangażowanie przez następne 15 Borussia Dortmund Koszulka lat, rewitalizując Rupp Arenę jako główne miejsce i sąd domowy dla koszykówki w Wielkiej Brytanii. I wreszcie, dzięki dyrektorowi generalnemu Lexington Center i prezydentowi Billowi Owenowi oraz personelu Lexington Center.

Centrum Lexington rozpoczęło się 18 lipca na długo oczekiwaną, bardzo oczekiwaną wymianę i rozszerzenie Centrum Kongresowego Lexington w wysokości 241 mln USD.

Oczekuje się, że jeden największy projekt poprawy publicznej kapitału w historii Lexington, ten projekt podniesie obiekty konwencyjne Lexington, przynosząc nowy poziom witalności do centrum miasta i wzmacniając Lexington jako cel konwencji i spotkania.

Turner powiedział podczas przełomowej ceremonii w tym miesiącu:

Dzisiaj jest kamieniem milowym w tym, co będzie transformacyjnym momentem w przyszłości społeczności Lexington. Dzięki wsparciu gubernatora Bevina, Zgromadzenia Ogólnego i przywódców Lexington City, robimy kolejny krok w utrzymaniu witalności centrum naszego miasta, tworząc katalizator dla wspaniałego wzrostu gospodarczego i nowych możliwości biznesu, rozrywki domowej i kultury.

Według Billa Owena, CEO i prezesa Lexington Center:

Obecny obiekt dobrze nam służył przez ostatnie 42 lata, ale potrzeba znacznie większej liczby przestrzeni wystawienniczej była w dyskusji, ponieważ w 1994 r. I zalecana przez 3 różne badania z 1986 r. Projekt ten, po zakończeniu, naprawdę podnosi Lexington jako konwencję Miejsce docelowe do zupełnie nowego poziomu.

Przewiduje się, że nowy obiekt zwiększy roczny wpływ ekonomiczny Centrum o 58 mln USD i pomoże Lexingtonowi pozostać konkurencyjnym i przyciągnie znacznie więcej firmy konwencyjnej, która stanowi znaczną część działalności turystycznej państwa.

Infografika Rupp Arena 3D

Projekt został opracowany w celu lepszego połączenia Rupp Arena i centrum kongresowego do centrum miasta. Parki i place, które się przez niego przechodzą, będą oferować nowe publiczne miejsca spotkań. Należą do nich „Cat Walk”, zewnętrzne schody i miejsce spotkań poza Rupp Arena; Nowa przestrzeń zewnętrzna w centrum kongresowym zwana „Wąwozem”, który oferuje również przestrzeń wystawową na zewnątrz; interaktywne funkcje wody; przedłużenie szlaku oddziału miasta; I w przyszłości planowany park miasta.

Centrum kongresowe i Cerezo Osaka Koszulka Rupp Arena pozostaną otwarte przez 42-miesięczny okres budowy, podczas gdy projekt odbywa się w fazach, z zakończeniem zaplanowanym w listopadzie 2021 r.

Lexington Center 3D infografika

Zdjęcia, dzięki uprzejmości: LCC/NBBJ/EOP

#SportsvenueBusiness – Utrzymanie cię w wiedzy!

Udostępnij ten artykuł

Leave a Reply

Your email address will not be published.