Lancashire Cricket Club mianuje nowego dostawcę biletów

Lancashire Cricket potwierdził mianowanie SECUTIX, globalnej platformy zaręczynowej biletów dla sportu, kultury i rozrywki, jako nowego dostawcy biletów klubu w poniedziałek.

Secutix obecnie współpracuje z UEFA, Stade de France i Saracens Rugby Club i będzie w sercu codziennej operacji biletów i członkostwa Lancashire Cricket. Klub będzie ściśle współpracował z SECUTIX, wykorzystując swoją zaawansowaną platformę technologii biletów, aby zapewnić najlepsze możliwe wrażenia członkom i kibicom uczestniczącym w Emirates Old Trafford.

Lancashire Cricket Club będzie prowadził oparte na chmurze rozwiązanie biletowe SECUTIX 360 °, aby pomóc w rozwoju internetowej firmy biletowej klubu, która obejmuje wyświetlenia 3D z zarezerwowanych miejsc, aby pomóc kibicom wizualizować swoje doświadczenie Emirates Old Trafford.

Oprogramowanie SECUTIX zapewni kibicom lepsze wrażenia z zakupów mobilnych, w tym bilety, które można skanować bezpośrednio z telefonów komórkowych i umożliwią klubowi prowadzenie mądrzejszych, ukierunkowanych kampanii marketingowych dla biletów międzynarodowych i krajowych i gościnności. Da także Lancashire Cricket Club Manchester United Koszulka możliwość zintegrowania z niektórymi z najlepszych w branży oprogramowania miejsc, takich jak technologie 3D Decyzji Pacifa oraz platformy społecznościowe, zapewniając lepszy wgląd i możliwość tworzenia spersonalizowanych ofert i dalszego zaangażowania fanów poprzez poprzez zaangażowanie fanów. Funkcjonalność CRM.

Nowa platforma umożliwi również klubowi optymalizację sprzedaży biletów za pośrednictwem sponsorów i partnerów Lancashire Cricket za pośrednictwem dedykowanego portalu, który zostanie utworzony w celu niezależnego rozpowszechniania biletów do własnej bazy danych. Ponadto jego nowoczesna platforma technologiczna pomoże klubowi zwiększyć średnią wartość koszyka zarówno poprzez wzrost, jak i sprzedaż różnych produktów biletów i hotelarstwa.

Daniel Gidney, dyrektor generalny Lancashire Cricket Club, powiedział:

Z przyjemnością wprowadzimy Secutix na pokład jako nowy partner biletowy klubu. Chcieliśmy współpracować z nowoczesną firmą technologiczną, która mogłaby wspierać nasze cyfrowe ambicje jako biznes. Uważamy, że są czymś więcej niż tylko dostawcą rozwiązań biletowych.

Branża była zdominowana przez firmy biletowe, które koncentrują się na sprzedaży biletów masowych z firmą opartą na opłatach za rezerwację i rynek wtórny. Secutix są różne. Secutix jest deweloperem w sercu i zobowiązany do stawiania kupującego biletu przed wszystkimi w konsekwentnym dążeniu do dostarczenia niezwykłego podróży klientów, co czyni kupią biletu kluczową częścią głównego wydarzenia. Właśnie to czyni je organizacją odstającą w branży.

Klub był bardzo zaskoczony wzrostem i zwiększonym doświadczeniem klientów, że ich platforma oferuje klientom sport, i równie ważne, większy sektor rozrywki rozwinął się poprzez partnerstwa z SECUTIX. Nasi członkowie i zwolennicy mogą spodziewać się znacznie ulepszonej usługi biletowej i cieszymy się, że możemy współpracować z organizacją taką jak Secutix w tym ekscytującym czasie w historii Lancashire Cricket Club.

To ogłoszenie, które oferuje zwolennikom najnowszą technologię biletów, jest kolejnym dowodem na zaangażowanie klubu w przekształcenie doświadczeń zwolenników w Emirates Old Trafford.

David Hornby, dyrektor zarządzający Secutix UK, powiedział:

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z tak ambitną i przyszłościową organizacją, jak Lancashire Cricket Club w ciągu najbliższych czterech lat i później. To niezwykle ekscytujący czas dla klubu, zwłaszcza patrząc w przyszły rok, a Emirates Old Trafford jest gospodarzem testu Ashes i pięciu meczów Pucharu Świata ICC Cricket i mamy zaszczyt współpracować z nimi jako nasz pierwszy klient krykieta.

Obie organizacje będą bardzo ciężko współpracować, aby zapewnić fantastyczną Sanfrecce Hiroshima Koszulka obsługę klienta dla kibiców i uważamy, że zwinne technologie platformy SECUTIX przyniosą korzyści klubowi nie tylko biletom, ale także CRM i marketingu cyfrowego. Jesteśmy dumni z innowacji jako platformy biletowej, a rozwój i kreatywność leży w sercu naszej działalności, a nasz sukces jest przez to napędzany. Uważam, że Secutix i Lancashire Cricket Club będą idealnym partnerstwem.

Sprawdź wywiad branżowy Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej mężczyzn Koszulka SVB z dyrektorem operacyjnym Emirates Old Trafford, Anthony Mundy, po prostu kliknij tutaj.

Główny obraz, TOP: Emirates Old Trafford, Manchester. ODI England przeciwko Australia. Zdjęcie Paula Heyesa, niedziela 13 września 2015

#SportsvenueBusiness – Utrzymanie cię w wiedzy!

Udostępnij ten artykuł

Leave a Reply

Your email address will not be published.