Vlad Marinescu mianowany prezesem IESF

Vlad Marinescu został mianowany prezesem światowej Federacji Esportu po tym, Reprezentacja Anglii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka jak Colin Webster ujawnił, że ustąpił z wiodącego otoczenia grupy, która zjednoczyła światowy przemysł eSports. Marinescu jest prezesem amerykańskiej Federacji eSports, a także służy jako główny media, a także policjant reklamowy dla światowej Federacji Judo. Podobnie pełnił funkcję dyrektora generalnego Sport Accord, obecnie rozumianego jako światowe stowarzyszenie światowych federacji sportowych lub GAISF.

Webster, który pochodzi z Południowej Afryki, wspomniał o trudnych okolicznościach w kraju związanym z ograniczeniami podróży w ustalaniu funkcji w ISEF. Webster zasugerował, że Marinescu zakłada najwyższe miejsce, a także że szejk sułtan bin Khalifa bin Sultan Al Nahayan zwiększył ustawienie wiceprezydenta. Rada ISEF przyjęła oba zalecenia.

Websterowi przypisano rozwojowi organizacji, która rozważa się na światową federację e -sportu. Grupa liczy o wiele ponad 70 federacji członkowskich na całym świecie, podpisała wnioski o WADA, a także ustanowiła akademię sędziego wśród innych osiągnięć, biorąc pod uwagę, że jego założenie w 2008 r. Webster pozostanie na funkcji wsparcia również na prawnej Jak sprawa pieniężna.

„Zawsze wierzyłem, że lider, podobnie jak sama organizacja, musi zawsze służyć swoim członkom” – powiedział Webster. „Trudności obecnego dylematu bardzo sprawdziły moją skuteczność w służbie tym, którzy mnie wybrali, a także po długiej i trudnej introspekcji, uważam, że Vlad Marinescu, a także jego wysokość Reprezentacja Szwajcarii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Sultan bin Khalifa bin Sultan Al Nahayan by były Znacznie lepiej pasuje do prowadzenia IESF w tych trudnych czasach. Mam absolutne zaufanie, że IESF będzie nadal rozwijać się w tym następnym rozdziale. Nie mam wątpliwości, że IESF będzie nadal łączyć to, co jest kruche, zabezpieczyć sportowca e -sportu, a także zapewnić znacznie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej ”.

Marinescu został umieszczony Santos Laguna Koszulka na zarządu IESF na początku 2019 r., A później został wybrany na trzyletnią kadencję.

„Jesteśmy naprawdę wdzięczni prezydentowi Websterowi” – powiedział Marinescu. „Jego życie było poświęcone służbie publicznej. Mamy szczęście, że załatwiliśmy go do przekonania go, aby pozostał na tablicy, aby nadal dostarczył mędrca. Solidne fundamenty, na których opracowano IESF, zależą od Colina, który wykazał się niesamowitym przywództwem w rozwoju IESF jako naprawdę światowy organ zarządzający e -sportem. ”

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.