Aberdeen Football Club ogłasza wprowadzenie nowej inicjatywy członkostwa

Aberdeen Football Club ogłosił zupełnie nową inicjatywę członkowską, której celem jest uchwycenie wyobraźni nie tylko lokalnych, ale krajowych i międzynarodowych zwolenników.

W przeciwieństwie do biletów sezonowych lub innych członków, wszystkie zyski z Aberdny będą wykorzystywane wyłącznie do wsparcia operacji piłkarskiej w Aberdeen Football Club (AFC). W celu wyrównania boiska z najbliższymi rywalami klubu.

Dyrektor komercyjny Aberdeen Football Club, Rob Wicks, powiedział:

W ciągu ostatnich kilku lat klub rozwijał się na boisku dzięki lepszym występom na boisku i z ekscytującą przyszłością z nowym stadionem, szkoleniami i obiektami społecznościowymi w Kingsford, ważne jest, abyśmy skutecznie angażowali się z naszymi Zwolennicy na całym świecie, aby zmaksymalizować nasz potencjał i upewnić się, że zespół pozostanie konkurencyjny na najwyższym końcu stołu.

Liczba biletów sezonowych wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat, ponieważ zwolennicy nadal nas wspierali, a teraz chcemy zapewnić im dalszą okazję do zaangażowania Klub, który kochają niż kiedykolwiek wcześniej.

W zamian za wsparcie operacji piłkarskiej, za pośrednictwem miesięcznego lub rocznego planu płatności, kibice mogą dołączyć do jednej z czterech różnych kategorii członkostwa, a w zamian otrzymają szereg świadczeń, w tym replikę koszulę, zniżki na bilety sezonowe i towary klubowe i Reprezentacja Francji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka towary klubowe i Możliwość pomocy w kształtowaniu przyszłości klubu poprzez ich zbiorowy „wpływ Aberdna”.

Wicks dodał:

Zwolennicy z całego świata często kontaktują się z klubem, desperacko desperacko poszukuje sposobu na udzielenie wsparcia i zaangażowanie. Inicjatywa Aberdna jest na to odpowiedzią, pozwalając fanom Dons Kashiwa Reysol Koszulka na świat. Programy członkostwa rosną, zarówno pod względem liczby, jak i przy wielu klubach piłkarskich zarówno tutaj, jak i za granicą.

AFC zainwestował w utalentowany i oddany zespół zaangażowania zwolenników (SET), który będzie skontaktował się z fanami i aktywnie rozwijać bazę członkowską Aberdna. Znajduje się na domu klubu, Pittodrie Stadium, zestaw będzie skontaktował się z fanami, aby wyjaśnić różne kategorie członkostwa i zademonstrować ekscytujące korzyści związane z każdą opcją.

Fundusze zebrane z Aberdny zostaną skierowane do pierwszej drużyny, bezpośrednio wspierając budżet zespołu zarządzającego piłką nożną, do Akademii Młodzieży, zwiększając Kawasaki Frontale Koszulka zdolność do identyfikacji, rekrutacji i inspiracji lokalnych młodych talentów oraz pomaganie w stworzeniu środowiska o wysokiej wydajności z najlepszym -W klasie medycyna piłkarska i analiza nauk sportowych i analizy wyników wspiera Struktura wsparcia dla wszystkich zawodników zawodowych i młodzieżowych.

Menedżer Derek McInnes skomentował:

Myślę, że to ekscytujące, że zwolennicy mają teraz możliwość bezpośredniego wspierania pierwszego zespołu, Akademii Młodzieży i środowiska o wysokiej wydajności w klubie.

Staramy się być najlepszym we wszystkim, co robimy, a dodatkowe wsparcie, które ta inicjatywa może zapewnić, może być niezbędne, ponieważ wyglądamy na najlepszą Aberdeen, jaką możemy być. Ten klub jest najlepszy, gdy wszyscy wciągają w tym samym kierunku, gracze, kierownictwo, personel i fani. A kiedy to mamy, możemy być naprawdę potężni.

Przeczytaj więcej o Aberdnie
Aberdna FAQ

Źródło:

Zdjęcia, uprzejmość: Aberdeen Football Club

#SportSvenuebusiness – Utrzymanie cię w wiedzy!

Udostępnij ten artykuł

Leave a Reply

Your email address will not be published.